KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pasteller 8001295
nr 800 1295
Gösta Bjelkebo
(1904-1974), Sverige
Pasteller, 2 st, Gösta Bjelkebo, motivets mått: 29x39 + 26x32, signerade
Gösta Bjelkebo, svensk bildkonstnär född 1904, död 1974 .
Utrop:
600 kr
måndag 7 januari 2013
kl 19:14:19
Gösta Bjelkebo
Läs mer om Gösta Bjelkebo